Author: m***j
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Adore this wig! Got so many compliments
Màu sắc: Nhiều màu | 1 photo(s)
Price: 207.700₫
Original Price: 221.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 145 g |
| Chiều dài | 35 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb2407178694312222 |
Overall Rating: 4.84/5
Author: m***j
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Adore this wig! Got so many compliments
Màu sắc: Nhiều màu | 1 photo(s)
Author: l***.
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Happy with this wig, it feels very soft.
Màu sắc: màu nâu | 1 photo(s)
Author: r***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great wig. Loved it .
Màu sắc: màu nâu | 1 photo(s)
Author: a***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: Nhiều màu | 2 photo(s)